Buradasınız : Ana Sayfa //Chevrolet Fiyatları//Yeni Chevrolet Malibu Özellikleri ve Fiyatı

Yeni Chevrolet Malibu Özellikleri ve Fiyatı

Chevrolet, geçtiğimiz ay Şangay fuarında sergilediği yeni Malibu modeliyle globaldaki konumunu güçlendirmek niyetinde. 100 farklı ülkede satışa sunulacak olan Chevrolet Malibu‘nun sportif bir sürüş karakterine sahip olduğu açıklanırken, kaputunun altında 4 ve 6 silindirli 10 farklı motor seçeneğine yer verileceği, tüm benzinli ve turbodizel motorlarda manuel ve otomatik şanzıman seçeneği sunulacağı belirtiliyor.

0.28 Cd’lik sürtünme katasayısıyla sınıfının en başarılı aerodinamik özelliklerinden birini suınan aracın, bu sayede hem yakıt verimliliğinin arttığı hem de rüzgar gürültüsünün minimuma indirildiği açıklanıyor. Chevrolet Malibu‘nun kaliteli materyallere yer verilen kabininde, ön panel çevresinde, kapı ve direksiyon üzerinde, metal, krom veya ahşap detaylara yer verilmiş. Kabindeki buz mavisi aydınlatma da içerdeki ambiyansı etkileyen bir uygulama.

10 hava yastığına sahip olan Chevrolet Malibu,ultra yüksek mukavemetli çelikten üretilmiş. Şeritten ayrılma uyarı sistemi, ileri çarpışma uyarı sistemi, arka kamera sistemi, arka park sensörü, ABS, ESC, EBD, virajda fren kontrolü ve kalkış torku kontrolü gibi özelliklere sahip olan aracın, sert ve sağlam gövde yapısı, sürüşe duyarlı hassas direksiyon sistemi ve McPherson ön gergi kollu ve çoklu bağlantılı arka süspansiyonuyla dinamik bir sürüş karakterine sahip olduğu iddia ediliyor.

Yeni Chevrolet Malibu 01

Yeni Chevrolet Malibu

Bu yazı için google'dan gelen aramalar:

Copyright © 2011 Sıfır Otomobil Fiyatları | Sıfır Araba Fiyatları. Tüm hakları saklıdır.